מגשימים חלומות עיצוביים עם מעצבת פנים

מחפשים דרך לרענן את הבית לקראת החג? מתלבטים בין עיצוב קלסי לעיצוב מודרני? בשמת היא מעצבת פנים מקצועית ומנוסה אשר תשמח לעזור לכם להפוך את הסלון, חדרי השינה ושאר החדרים בבית לחדרים ביתיים ונעימים יותר, כפי שתמיד חלמתם. כאן תקבלו את כל השירות הדרוש לכם, החל מהשלב הראשוני של התכנון והבנייה וכלה בפיקוח על העבודה בשטח, כך שכל רהיט יונח במקומו – עד הפריט האחרון.

דירה בחיפה - פרויקט של מעצבת פנים

 

שלבי העבודה של מעצבת הפנים

כאשר אתם פונים לעזרתה של מעצבת פנים מקצועית כדי להעניק מראה חדש ואיכותי יותר לביתם, דעו כי אתם והמעצבת עובדים יחד כדי להגיע אל התוצאה הרצויה. השלבים משתנים ממעצב אחד למשנהו, אך אלה השלבים הכלליים שבהם תיתקלו:

  • לומדים עליכם – בשלב הראשוני הזה אין גבול לדמיון שלכם, אך לתקציב – כן. לפיכך, המעצבת תלמד מפיכם על טעמי העיצוב שלכם, רצונותיכם וצורכי הבית, וכן על התקציב העומד לרשותכם לאורך כל הדרך.
  • שלב התכנון – לאחר איסוף המידע החיוני על הבית מגיע השלב שבו יש צורך לתכנן את כל התהליך מבחינות רבות: הנחת קווי המים ושאר האינסטלציה, הנחת קווי חשמל, תכנון הריסה ובנייה ובחירת הריהוט הנכון. בדרך כלל, המעצבת תציע לכם כמה תכניות לתכנון, ואתם תבחרו יחד עמה את התכנית הטובה ביותר.
  • הגשת העבודה – בסיום בחירת התכנית לבנייה, מגישה מעצבת הפנים את תכנית העבודה למרכז הקבלנים, ואתם בוחרים עמה את הקבלן שיפקח על ביצוע העבודה.
  • ליווי צמוד – מתהליך השיפוץ או הבנייה תלווה אתכם המעצבת ותסייע לכם בנושאים כמו בחירת חומרי הגלם הנכונים לריצוף, בחירת התאורה והפיקוח על העבודה בפועל.

מדוע צריך עזרה של אשת מקצוע

הבית אינו רק אוסף של חדרים ללא הקשר. לכל חדר יש משמעות בשבילנו. כדי להדגיש את המשמעות הזו, לגרום לנו לחוש את עצמנו בנוח בבית ומבלי להתבייש להזמין אלינו אורחים, נדרשת גישתה המקצועית של מעצבת פנים. המעצבת תדע להתאים את עיצוב הבית לרצונותיכם ותביע על טעויות נפוצות שאתם עלולים לעשות, כדוגמת תליית תמונות רבות מדיי על הקירות ויצירת תחושה של "מוזיאון" בבית. מעצבת הפנים המקצועית תעצב את הבית בטוב טעם ותשאיר את האורחים שלכם פעורי פה.