עיצוב פנים כפרי

בשמת היא מעצבת פנים מנוסה המתכננת חללים ומעצבת בתים בסגנון עיצוב פנים כפרי או מודרני לבקשת הדיירים השונים המבקשים להכניס ניחוח רענן לדירתם החדשה או לדירתם המשופצת. בשמת מתייחסת לא רק למה שראוי בבית ולמראה האסתטי של כל חלל וחלל בחדר, אלא למה שחשוב לכם. כבר בפגישה הראשונית תוכלו לתאר בפני בשמת כיצד אתם רוצים שייראה חדר השינה של הילדים או הסלון שלכם, והיא תדע להגשים את החלום העיצובי שלכם.

גינה בעיצוב פנים כפרי

למי מתאים עיצוב פנים כפרי

מטרתו העיקרית של עיצוב הפנים הכפרי היא להעניק לחללים מראה של בית. אלה כמה אנשים שלהם יתאים במיוחד סגנון עיצוב זה:

  • משפחות גדולות – מטבע הדברים, משפחה מרובת ילדים מחפשת להעניק לביתה מראה יוקרתי ומזמין, בית שבו יוכלו הילדים לפזר צעצועים בכל פינה, והוא עדיין טוב. עיצוב פנים כפרי הוא העיצוב המתאים לכך. עיצוב זה מושתת על סגנון ביתי ומזמין, תוך שימוש בחומרים כמו עץ ועיטורים על הקירות שמסביב.
  • דיירים הגרים במושב – העיצוב הכפרי מתאים לדיירים אשר גרים בבתי קרקע במושב או בכפר. העיצוב הביתי מתמזג עם הגינה הירוקה שבחוץ ועם ציוץ הציפורים בבוקר.
  • קליניקות פרטיות – בעלי קליניקות פרטיות העוסקים בתחומים שונים כדוגמת רפואה אלטרנטיבית או קליניקות טיפול בהפרעות בתקשורת אוהבים את העיצוב הכפרי. עיצוב זה מעניק לקליניקות מראה ביתי המשרה רוגע על המטופל.
  • אוהבי אמנות – בעוד העיצוב המודרני ממעיט בעיטורים כדי להעניק לבית מראה מינימליסטי, העיצוב הכפרי מעודד עיטורים על הקיר. כך שאם יש לכם תמונה שהסבתא רקמה לרגל יום הנישואים או שציירתם במו ידכם, זה הזמן להתייעץ עם מעצבת פנים מקצועית כדי למקם את התמונה במקום שבו היא תשתלב עם שאר עיצוב הבית.

העיצוב כגורם מרגיע בבית

עיצוב פנים כפרי הוא אחד מבין סגנון העיצוב המרגיעים ביותר. כל אחד מאתנו היה רוצה לחזור לבית נאה בסופו של יום עבודה ארוך, אל תוך אווירה שלווה וביתית. את התוצאה הטובה ביותר מבחינת סגנון עיצוב זה ניתן להשיג בזכות מעצבת פנים מקצועית אשר תתאים את סגנון העיצוב הכפרי לטעם המיוחד שלכם, ותנחה אתכם כיצד לשלב בחדרים את הפריטים שיש לכם בבית: וילונות, ספות, מפות שולחן ועוד.