עיצוב פנים מודרני

אין כמו להיכנס לבית חדש ומעוצב אשר תוכנן בהתאם לשרטוטים הקפדניים של מעצבת פנים מקצועית. כזו היא בשמת – מעצבת פנים מנוסה ומקצועית המציעה ללקוחותיה סגנונות עיצוב מגוונים כמו עיצוב פנים מודרני או כפרי. בשמת מוסיפה לא רק יופי לבית, אלא גם נשמה. תוכלו לחוש בזאת במהלך הליווי המקצועי שלה אשר כולל, בין השאר, תכנון עיצוב החלל לפרטי פרטים, בחירת החומרים הרלוונטיים ובחירת הקבלן המקצועי הנכון.

מדף בעיצוב פנים מודרני

עיצוב פנים מודרני – איך הוא בא לידי ביטוי

העיצוב בסגנון המודרני מתאפיין בקווים גיאומטריים המותאמים לחלל החדר, והוא מתמקד פחות בעיטורים שמסביב אשר יוצרים עומס על קירות הבית. עיצוב פנים מודרני מתאים במיוחד למשרדים, קליניקות ובתים פרטיים אשר דייריהם מעוניינים להעניק לביתם מראה בורגני ויוקרתי. אלה כמה מבין המאפיינים הבולטים של העיצוב המודרני:

  • חומרי העיצוב – בסגנון עיצוב זה משתמשים בדרך כלל בחומרים המשדרים סולידיות כמו אלומיניום או זכוכית מתכת. כמו כן, יש שאוהבים להוסיף חומרים מן הטבע כמו עץ או אבן כדי להעניק לבית מראה יוקרתי יותר.
  • רהיטים – רהיטים כמו ספות או כורסאות יהיו בעלי מראה נקי ואחיד, כדי ליצור אווירה מינימליסטית ומאופקת. מקומות האחסון של הספות או הכורסאות יהיו מוסתרים, וכך לא "יפגעו" במראה החסכני והאחיד של החדר.
  • צבעים ייצוגיים – הצבעים השולטים בעיצוב הפנים המודרני הם צבעים מאופקים וחד גוניים כמו שחור, לבן, חום כהה או אפור. פה ושם ניתן להוסיף נגיעות קטנות של צבעים נוספים.
  • לשלב אמצעים טכנולוגיים – העיצוב המודרני מתאים למכשירים הטכנולוגיים המשוכללים המוצבים ברחבי הבית, ומעניקים לו מראה עתידני כמו בסרטים. כך ניתן לשלב מוצרים מהבית החכם, מעלית פרטית או תאורת לד.

לבחור את סגנון העיצוב המתאים

עיצוב פנים מודרני נראה טוב בתמונות, אך האם הוא מתאים לכם? אם אתם אנשים פרקטיים יותר וסנטימנטליים פחות, אכן תוכלו לבחור בו. בעזרת התייעצות עם מעצבת פנים מקצועית אפשר לתכנן בקפידה את העיצוב המתאים לכם. עם זאת, הישארו פתוחים לסגנונות עיצוב אחרים. כזה הוא עיצוב כפרי המתבסס יותר על עיצוב באמצעות חומרים מן הטבע כמו אבן או עץ, ומעניקים לבית מראה חמים יותר. כמו כן, ניתן לשלב בין שני סגנונות, מודרני וכפרי, ולקבל בית ייחודי בעיצובו.