עיצוב פנים משרדים

עברתם למשרד חדש? זו ההזדמנות שלכם להפתיע את העובדים ולעצב אותו. המעצבת הוותיקה והמקצועית בשמת מתמחה בנושא עיצוב פנים משרדים. היא תשמח לשבת אתכם לשיחה ראשונית, ללמוד על העסק ולהציעה תכנית פעולה. אך בכך לא מסתיימת עבודתה של בשמת. היא תלווה אתכם בכל שלבי הפעולה – כולל בחירת החומרים המתאימים לעיצוב המשרד, המלצה על קבלן מקצועי ופיקוח צמוד על העבודה במשרד עד שאחרון כסאות המנהלים ימוקם באזור הנכון עבורו.

תאורה בעיצוב פנים משרדים

עיצוב פנים משרדים – טיפים לעיצוב הנכון של המשרד

בדומה לעיצוב הבית, גם בעיצוב המשרד נדרשת השקעה. אלה כמה טיפים לעיצוב נכון של המשרד שלכם:

  • מרחב עבודה – כל עובד אוהב את המרחב שלו, ולכן בסביבת העבודה מומלץ להשאיר חללים ריקים. עציץ שימוקם ליד שולחן העובד עלול להפריע לעבודתו השוטפת, ולכן כדאי לספק מראש את המרחב שיתיר מקום למסך המחשב שעל השולחן ואף לפריטים שימושיים כמו מגירות לאחסון חפצים אישיים.
  • לארגן פינות ישיבה – במסגרת עיצוב פנים משרדים נוהגים לכלול היום פינות ישיבה נוחות. פינת ישיבה מעוצבת הכוללת כורסאות נוחות יכולה לתרום רבות למצב הרוח הכללי של העובדים. העובדים יוכלו לנצל את פינות הישיבה להפסקות האוכל ולשתיית קפה של בוקר או הצהריים.
  • לכלול את הציוד החשוב – כל משרד צריך לכלול ציוד חשוב כמו כיסאות מנהל, כיסאות מזכירה, מחשבים או שולחנות. הסוד הוא לשלב את הציוד החיוני כך שהוא יתמזג עם העיצוב של המשרד ויתאים לעיטורים שמסביב – עציצים, תמונות וכדומה. לשם כך חשוב לקרוא למעצבת פנים מקצועית.
  • לבחור מעצבת פנים מומחית – ישנם בעלי מקצוע אשר יציגו את עצמם כמעצבי פנים, אך לא כולם יתמחו בעיצוב משרד. חשוב לבחור מעצבת שיש לה ניסיון בתחום ספציפי זה.

להביא יופי למשרד

המשרד הוא המקום שבו נמצאים מנהלים ועובדים במשך 8 שעות ברציפות ולעתים אף יותר. בעלי עסקים רבים מעוניינים להעניק לעובדים שלהם אווירת עבודה נעימה אשר תתרום גם לתפוקת העבודה, ומחפשים עיצוב פנים משרדים מטעם מומחים בתחום כדי להעניק למשרד את המקום האסתטי הדרוש לו. כי משרד שהוא חגיגה לעיניים לא יבייש אף מנהל בפגישת עסקים חיצונית, והוא אף יזמין אליו יותר עובדים אשר באים להתראיין למקום העבודה החדש.